Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

Raginimas perskaičiuoti formulę, pagal kurią skaičiuojamas vidutinis dėstytojų VDU

Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS) kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) bei kitas valstybės institucijas su raginimu perskaičiuoti formulę, pagal kurią skaičiuojamas vidutinis dėstytojų darbo užmokestis.Profsąjungos vadovas Sigitas Vaitkevičius atkreipia dėmesį, kad dėl galimai klaidingos atlyginimų skaičiavimo metodikos aukštųjų mokyklų dėstytojų darbo užmokestis nuo kitų metų kils mažiau nei turėtų. Visgi ŠMSM akcentuoja, kad šiuos profsąjungos reikalavimus įgyvendinti sunku, nes dėstytojų darbo užmokesčio skaičiavimo metodikos keitimas sukeltų daug painiavos.

Plačiau apie tai https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1800241/destytojai-prakalbo-apie-masinius-protestus-del-atlyginimo-skaiciavimo-metodikos-bet-ministerija-pokyciu-nezada 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.