Nariai
Šakinė profsąjunga
LAMPSS atstovauja aukštųjų mokyklų profesines sąjungas. Gina jų ir jų darbuotojų interesus valstybiniu ir regioniniu lygmeniu.
Naujienos
Aktualijos
Aktualūs teisės aktai, nutarimai ir pranešimai apie įvykius vykstančius aukštajame moksle.
Veikla
Pasiekimai ir įvykiai
Atlikti darbai, vieši pasiekimai, svarbūs įvykiai, pakeitę situaciją aukštajame moksle.
Komentaras
Nuomonė ir pozicija
Specialistų komentarai, reikšmingos įžvalgos ir patirtys orientuotos į darbo sąlygų ir kokybės gerinimą aukštajame moksle.

LRS Švietimo ir mokslo komitetas pripažino statistikos departamento VDU skaičiavimo metodikos trūkumus

2022 spalio 26 LRS Švietimo ir mokslo komitetas svartė Mokslo ir studijų įstatymo Nr. XI-242 72(1) straipsnio pakeitimo įstatymo projektą.

NUTARTA. Atsižvelgiant į Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo iškeltus klausimus dėl Lietuvos statistikos departamento naudojamos skaičiavimo metodikos ir statistinių duomenų tikslumo, taip pat pritariant išsakytai pastabai dėl to, kad apskaičiuojant vidutinį darbo užmokestį aukštojo mokslo sektoriuje neįtraukiami kolegijų darbuotojai, prašyti Lietuvos statistikos departamento įvertinti pateiktas pastabas ir pasiūlymus ir informuoti Komitetą apie planuojamus veiksmus, užtikrinančius tikslių ir visapusiškų statistinių duomenų rinkimą.

Taip pat, gavus Lietuvos statistikos departamento įvertinimą ir pasiūlymus, jeigu būtų nutarta tobulinti statistinių duomenų skaičiavimo metodiką, inicijuoti Susitarime dėl Lietuvos švietimo politikos nustatytų rodiklių peržiūrėjimą ir siūlyti LR Vyriausybei 2023 m. II ketvirtį tikslinti 2023 m. valstybės biudžetą, kad būtų užtikrintas nuoseklus Susitarime dėl Lietuvos švietimo politikos nustatytų rodiklių įgyvendinimas.

Attachments:
Download this file (2022-10-26 israsas Statistikos departamentui.pdf)Posėdžio protokolas

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LAMPSS rekvizitai

Kodas: 301572530
Teisinė forma: Profesinė sąjunga ar susivienijimas     
Registravimo data: 2008 m. vasario 29 d.
Banko sąskaita: LT747044090100632045
EL. paštas:
Tel. +370 699 12130
 Adresas: Donelaičio g. 73, 44029 Kaunas, Lietuva

Prisijungimas

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.

Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.